İLÇEMİZDE GÖREV YAPAN KAYMAKAMLARIMIZ
               
Sıra
No
Adı -Soyadı Göreve Başlama
Tarihi
Görevden Ayrılış
Tarihi
 Unvanı
1 Emin GÜLER 1.02.1945 5.05.1945 Kaymakam Vekili
2 Kemal GÜRSEL  6.05.1945 10.06.1947 Kaymakam Vekili
3 Emin GÜLER 10.06.1947 27.06.1947 Kaymakam Vekili
4 Rıza KAYNAK 27.06.1947 16.12.1947 Kaymakam Vekili
5 Hayrettin LOKMANOĞLU 16.12.1947 17.03.1948 Kaymakam Vekili
6 Rıza KAYNAK 17.03.1948 12.05.1948 Kaymakam Vekili
7 Emin GÜLER 12.05.1948 2.06.1948 Kaymakam Vekili
8 Rıza KAYNAK 2.06.1948 9.06.1948 Kaymakam Vekili
9 F. DAVRAZ 9.06.1948 23.06.1948 Kaymakam Vekili
10 Feridun DEMİR 9.06.1948 9.04.1949 Kaymakam Vekili
11 Emin GÜLER 9.04.1949 25.05.1949 Kaymakam Vekili
12 Şefik  GÜRPINARLI 25.05.1949 11.10.1950 Kaymakam
13 Ali Fevzi DOĞAN 11.10.1950 23.12.1950 Kaymakam Vekili
14 Şefik GÜRPINARLI 23.12.1950 31.03.1951 Kaymakam Vekili
15 İsmail BEYOĞLU 31.03.1951 23.06.1952 Kaymakam
16 Emin GÜLER 23.06.1952 27.11.1952 Kaymakam Vekili
17 Bedri SANİN 27.11.1952 18.07.1953 Kaymakam
18 Rasim ÖZSOY 18.07.1953 8.10.1953 Kaymakam Vekili
19 Mehmet CAN 8.10.1953 3.11.1953 Kaymakam
20 Ahmet TURGUT 3.11.1953 27.12.1954 Kaymakam Vekili
21 Mehmet CAN 27.12.1954 23.01.1956 Kaymakam
22 Ahmet TURGUT 23.01.1956 23.02.1956 Kaymakam Vekili
23 Mehmet CAN 23.02.1956 26.11.1958 Kaymakam
24 Süleyman DÜLGERBAKİ 26.11.1958 24.01.1959 Kaymakam Vekili
25 Şerafettin TARHAN 24.01.1959 25.12.1959 Kaymakam
26 Süleyman KAYA 25.12.1959 1.06.1960 Kaymakam Vekili
27 Celal UNUTMAZ 1.06.1960 18.08.1960 Asker Kaymakam
28 Mustafa AYDOĞMUŞ 18.08.1960 18.12.1960 Kaymakam Vekili
29 Metin YANARTAŞ 18.12.1960 2.02.1962 Kaymakam
30 Semih Rifat ARIKAN 2.02.1962 14.09.1963 Kaymakam
31 Halil KANAL 14.09.1963 5.11.1963 Kaymakam
32 Dr. Nazmi KUCUR 5.11.1963 28.01.1964 Kaymakam Vekili
33 Tahsin ÇİFTÇİOĞLU 28.01.1964 13.03.1964 Kaymakam Vekili
34 Necdet BAYSUNGUR 13.03.1964 20.07.1967 Kaymakam
35 Dr. Nazmi KUCUR 20.07.1967 30.12.1967 Kaymakam Vekili
36 Nizamettin ARDA  30.12.1967 4.01.1968 Kaymakam Vekili
37 Ahmet Müslüm ÖZTEKİN 4.01.1968 2.01.1969 Kaymakam
38 İlhan Yaşan UĞURLU 2.01.1969 25.05.1971 Kaymakam
39 Bolat BOLATOĞLU 25.05.1971 14.12.1972 Kaymakam
40 Mahmut ESEN 14.12.1972 10.05.1973 Kaymakam
41 Eşref ALTAN 10.05.1973 2.01.1974 Kaymakam
42 İbrahim BİLGEHAN 2.01.1974 12.01.1974 Kaymakam Vekili
43 Hüseyin ATAK 12.01.1974 3.01.1975 Kaymakam Vekili
44 M. Zeki ÖZKAN 3.01.1975 25.08.1978 Kaymakam
45 Hüseyin TOROMAN 25.08.1978 28.06.1979 Kaymakam Vekili
46 Mustafa EMİROĞLU 28.06.1979 21.07.1980 Kaymakam
47 Halil İNCEDAL 21.07.1980 11.08.1980 Kaymakam Vekili
48 Mustafa EMİROĞLU 11.08.1980 20.03.1981 Kaymakam
49 Hasan ERSAN 20.03.1981 6.05.1981 Kaymakam Vekili
50 Abdil BÜYÜKCANSIZ 6.05.1981 23.06.1981 Kaymakam Vekili
51 Ali BAKOĞLU 23.06.1981 23.07.1984 Kaymakam
52 Hüseyin TOROMAN 23.07.1984 10.09.1984 Kaymakam Vekili
53 Hasan BİÇEN 10.09.1984 1.07.1985 Kaymakam
54 Beyazıt TANÇ 1.07.1985 1.08.1986 Kaymakam
55 Hüseyin TOROMAN 1.08.1986 20.08.1986 Kaymakam Vekili
56 Beyazıt TANÇ 20.08.1986 30.07.1987 Kaymakam
57 Hüseyin TOROMAN 30.07.1987 20.08.1987 Kaymakam Vekili
58 Beyazıt TANÇ 20.08.1987 10.08.1988 Kaymakam
59 Abdil BÜYÜKCANSIZ 10.08.1988 26.06.1989 Kaymakam Vekili
60 Hilmi DÜLGER 26.06.1989 22.08.1991 Kaymakam
61 Ejder SARIÇİÇEK 22.08.1991 13.02.1992 Kaymakam Vekili
62 Abdil BÜYÜKCANSIZ 13.02.1992 10.06.1992 Kaymakam Vekili
63 Salih ALTINOK 18.06.1992 27.08.1993 Kaymakam
64 Hasan AKDENİZ 27.08.1993 23.09.1993 Kaymakam Vekili
65 Eyüp GEÇER 23.09.1993 14.10.1993 Kaymakam Vekili
66 Salih ALTINOK 14.10.1993 6.01.1994 Kaymakam
67 Hasan AKDENİZ 6.01.1994 25.02.1994 Kaymakam Vekili
68 Hüseyin TOROMAN 25.02.1994 15.04.1994 Kaymakam Vekili
69 Salih ALTINOK 15.04.1994 20.08.1994 Kaymakam
70 Hasan Hüseyin CAN 1995 1998 Kaymakam
71 Mehmet CANOĞLU Ekim 1998 Eylül 2002 Kaymakam
72 Şaban ACAR 2002 2004 Kaymakam
73 Ali UYSAL 2004 2007 Kaymakam
74 Hayati TAŞDAN 2007 9.09.2011 Kaymakam
75 Adem ÇELİK 27.08.2012  15.12.2016   Kaymakam 
76 Cem GÜMRÜKÇÜ                 02.01.2017  ----   Kaymakam Vekili