İLÇEMİZ DEREKÖY KÖYÜNDE VATANDAŞ-DEVLET BULUŞMASI ŞUBAT AYI TOPLANTISI YAPILDI
 
        Vatandaş-Devlet Buluşması 2017 yılı Şubat Ayı Toplantısı 24 Şubat 2017 Cuma günü saat 14:00'da İlçemiz Dereköy Köyü'nde  yapıldı.
         Toplantıya; Kaymakamımız Sayın Cem GÜMRÜKÇÜ, İlçe Jandarma Komutanı İhsan ÇINAR, İlçe Emniyet Amir Vekili İzzet UĞURLU, Kurum ve Daire Amirleri ile Köyümüz sakinleri katıldı.
        Toplantının açılış konuşmasını yapan Kaymakamımız Sayın Cem GÜMRÜKÇÜ; Vatandaş-Devlet Buluşması Toplantısının 2' ncisinin Dereköy Köyü'nde yapıldığını ve toplantının amacının halkın talep, şikayet ve önerilerin yerinde dinlemek ve yerine getirmek için Daire Amirlerinin katılımı ile sorunların bir an evvel çözümünün yerine getirilmesinin sağlanmasının amaçlandığını belirtti.
   Dereköy Köyü sakinlerinin dile getirdikleri istek ve taleplerinin çözümü için Sayın Kaymakamımız tarafından Kurum Amirlerine talimat verildi.
     Sayın Kaymakamımızın vatandaşlarımızın talep ve istekleri için her zaman kendileri ile görüşebileceklerini belirtmesi ile 2017 yılı Şubat ayı Vatandaş-Devlet Buluşması Toplantısı sona erdi.