İLÇEMİZDE VATANDAŞ-DEVLET BULUŞMASI OCAK AYI TOPLANTISI YAPILDI
 
          25 Ocak 2017 Çarşamba günü saat 14:00'da İlçemiz Alaaddin Keykubat Halk Kütüphanesi Konferans Salonunda Vatandaş-Devlet Buluşması Ocak Ayı Toplantısı yapıldı.
        Toplantıya; Kaymakamımız Sayın Cem GÜMRÜKÇÜ, Belediye Başkanı Mehmet ÜNVERDİ, İlçe Jandarma Komutan Vekili Muttalip İBİŞ, İlçe Emniyet Amiri Hasan Hüseyin UZUNBACAK, Kurum ve Daire Amirleri, Köy ve Mahalle Muhtarları ile vatandaşlarımız katıldı.        
      Toplantının açılış konuşmasını yapan Kaymakamımız Sayın Cem GÜMRÜKÇÜ; Vatandaş-Devlet Buluşması Toplantısının her ay düzenli olarak yapılacağını, sonraki toplantıların Köylerimizde düzenleneceğini, vatandaşlarımızın istek, öneri ve şikayetlerini bizzat Kaymakam ve ilgili İdari Birim Amirlerine söylemelerinin amaçlandığını, vatandaşlarımızın istek, öneri ve şikayetlerini alıp değerlendirmek, mümkünse bekletilmeksizin anında yerine getirilmesinin amaçlandığını, toplantı haricinde de vatandaşlarımız ile Köy ve Mahalle Muhtarlarımızın istek ve önerilerini her zaman Kaymakamlık Makamına ve Kurum Amirlerine yapabileceklerini belirtmesinin ardından istek ve talepleri bulunan vatandaşlarımıza sözü bıraktı.
        Vatandaşlarımızın dile getirdikleri istek ve taleplerinin çözümü için Sayın Kaymakamımız tarafından Kurum Amirlerine talimat verildi.
       Sayın Kaymakamımızın vatandaşlarımıza Kaymakamlığımızın kapılarının her zaman açık olduğunu ve her zaman kendisi ile görüşebileceklerini belirtmesi ile 2017 Ocak ayı Vatandaş-Devlet Buluşması Toplantısı sona erdi.