İLÇEMİZDE "İSTİKLAL UĞRUNDA HAK YOLUNDA ÇANAKKALE" İSİMLİ TİYATRAL ŞİİR DİNLETİSİ ETKİNLİĞİ YAPILDI
 
30 Mart 2017 Perşembe günü, İlçemiz Alaaddin Keykubat Halk Kütüphanesi Konferans Salonu’nda Selahattin Karasoy Meslek Yüksekokulu ve Süleyman Demirel Üniversitesi Türkçe Topluluğu işbirliğinde “İstiklal Uğrunda Hak Yolunda Çanakkale” isimli tiyatral şiir dinletisi etkinliği yapıldı.
Etkinliğe; Kaymakamımız Sayın Cem GÜMRÜKÇÜ, Daire Amirleri, Meslek Yüksekokulu akademik personelleri ile öğrencileri katıldı.
İlk olarak Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve ebediyete intikal etmiş Aziz Türk Büyüklerimiz anısına 1 dakikalık Saygı Duruşunda bulunuldu ve ardından İstiklal Marşımız okundu.
Ebediyete intikal etmiş tüm Aziz Şehitlerimiz ve Türk Büyüklerimiz için Aşr-ı Şerif okunmasının akabinde İlçemiz Meslek Yüksekokulu Müdürü Semih DOĞRUKOL açılış konuşmasını yaptı.
Süleyman Demirel Üniversitesi Türkçe Topluluğu tarafından "Türkü Dinletisi" ve "İstiklal Uğrunda Hak Yolunda Çanakkale" adlı tiyatral şiir dinletisi ile devam eden etkinlik Sayın Kaymakamımız Cem GÜMRÜKÇÜ ve Meslek Yüksekokulu Müdürü tarafından tiyatro grubuna plaket verilmesi ile sona erdi.