İLÇEMİZDE İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLANDI
 
    22 Eylül 2017 Cuma günü, 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılının başlaması ve İlköğretim Haftası Etkinlikleri münasebetiyle İlçemizde Kutlama Programı düzenlendi.
    Kutlama Programına; İlçemiz Kaymakam Vekili Aytekin YILMAZ, Belediye Başkanı Mehmet ÜNVERDİ, Kurum ve Daire Amirleri, öğretmen ve öğrencilerimiz ile öğrenci velileri katıldı.
       Saat 09:00’da başlayan Kutlama Programında ilk olarak Demokrasi Şehitleri Meydanı’nda bulunan Atatürk Anıtı’na çelenk sunuldu. Ardından Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve ebediyete intikal etmiş Aziz Türk Büyüklerimiz için Saygı Duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşımızın okunması ile programın ilk bölümü sona erdi.
    Saat 10:00’da Ali Orhan Kirişoğlu İlkokulu’nda devam eden Kutlama Programının ikinci bölümünde ilk olarak Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve ebediyete intikal etmiş Aziz Türk Büyüklerimiz için Saygı Duruşunda bulunuldu ve ardından İstiklal Marşımız okundu. 
     Açılış konuşmasının yapılması, öğrencilerimiz tarafından şiirlerin okunması ve “Okulumuza Hoş Geldiniz” çiçeklerinin sunumu ile program sona erdi.
      Program sonunda Kaymakam Vekilimiz Aytekin YILMAZ, öğretmen ve öğrencilerimize 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı’nda başarılar diledi.